Dokumendi sisu

Aktsiaseltsi põhikirja näidis, mida saab kasutada aktsiaseltsi asutamisel kõigis enamlevinud tegevusvaldkondades. Näidispõhikirja järgi on aktsia vabalt võõrandatav. Aktsiate eest vôib tasuda rahalise või mitterahalise sissemaksega, aktsiaid võib pantida. Näidispõhikirja järgi on reservkapitali suuruseks 1/10 aktsiakapitali suurusest. Aktsiaseltsil on 1-5 juhatuse liiget, kes valitakse kolmeks aastaks. Igal juhatuse liikmel on õigus esindada aktsiaseltsi kõigis õigustoimingutes. Aktsiaseltsi nõukogus on kolm liiget, kes valitakse viieks aastaks.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Põhikiri 1 tööpäevaga

Põhikirja hinnaks on 30 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist põhikirja ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis põhikirja reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab põhikirja hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine