Lepingu sisu

Lepingu alusel annab üürileandja äriruumid kokkulepitud tasu eest üürniku kasutusse. Äriruumid antakse üürniku kasutusse kontoriruumidena. Lisaks üürile tasub üürnik äriruumide kasutamisega seotud kõrvalkulusid (vesi, elekter jne) vastavalt lepingule. Üürnikul on õigus ruume sisustada ja varustada oma äritegevuseks vajalike esemete ja seadmetega. Üürileandja teostab vajadusel äriruumides remondi-, ümberehitus- ja muid suuremaid töid. Üürnik teostab vajadusel omal kulul ruumide hooldusremonti.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine