Lepingu sisu

Teenuse osutamise leping, mis reguleerib täpsemalt koolitusteenuse osutamist. Lepingu alusel kohustub töövõtja (koolitaja) ette valmistama ja läbi viima tellijaga kokkulepitud mahus koolituse. Lepingus lepitakse kokku koolituse kirjeldus, maht, aeg ja koht ning koolituse eest makstav tasu. Koolitusmaterjalid saadab koolitaja tellijale ette tutvumiseks. Koolitaja viib koolituse läbi vastavalt oma parimatele teadmistele ja võimetele ning tellija jaoks parima kasuga.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine