Lepingu sisu

Koostööleping, mille sisuks on pooltevahelise koostöö tingimustes kokkuleppimine. Koostöö sisu võib olla erinev - lepitakse kokku poolte tegevused mingis projektis osalemisel või millegi valmistamisel. Koostöö sisuks võib näiteks olla ka teenuse osutamine, mille vastu saadakse reklaami või näiteks vastastikku otseposti saatmine oma klientidele.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 80 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine