Lepingu sisu

Lepingu alusel annab tööandja mobiiltelefoni ja GSM-kaardi oma töötaja kasutusse ning tasub töötaja poolt tööülesannete täitmiseks tehtud kõnede eest tööandja kehtestatud limiidi ulatuses. Töötaja tasub tööandjale telefoni kasutamisega seotud kulu, mis ületab töötajale tööülesannete täitmiseks kehtestatud kõneteenuse limiiti ning kulu, mis ei ole seotud tööülesannete täitmisega.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 45 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine