Lepingu sisu

Lepinguga annab rendileandja sõiduki tasu eest rentniku kasutusse. Rendileandja annab sõiduki rentnikule üle kokkulepitud ajal ja kohas, heas töökorras ja täidetud kütusepaagiga. Rentnik tagastab sõiduki kokkulepitud ajal ja kohas, samas seisukorras, milles ta selle sai, arvestades normaalset kulumist. Rentnik kasutab sõidukit ainult kokkulepitud riikides ning ainult inimeste ja pagasi transpordiks.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine