Lepingu sisu

Tööleping reguleerib tööandja ja töötaja vahelisi töösuhteid, kus töötaja allub tööandja töökorralduse reeglitele. Lepinguga reguleeritakse töö- ja puhkeaja ning puhkuse pikkust, töötajale makstavat töötasu. Tüüplepingus on määratud töötaja katseaja pikkuseks 4 kuud, arvestuslikuks tööaja pikkuseks 8 tundi päevas ja 40 tundi nädalas ning põhipuhkuse kestuseks 28 päeva. Tööleping kehtib tähtajatult.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine