Tingimuste sisu

Veebipoe kasutustingimused reguleerivad kaupmehe veebilehel tegutseva internetipoe kasutamist ja selle kaudu pakutava kauba müügi tingimusi. Tingimustes kirjeldatakse kes võib olla kliendiks, kuidas toimub kauba ostmine ja selle toimetamine kliendile, samuti tellimuse tühistamise ja kauba tagastamise tingimused. Lisaks on tingimustega reguleeritud isikuandmete töötlemise eesmärk ja kord.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Dokument 1 tööpäevaga

Kasutustingimuste koostamise hinnaks on 80 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist tingimused ning edastab need Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis tingimused reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab tingimusi hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine