Lepingu sisu

Agendilepinguga kohustub agent käsundiandja nimel ja arvel klientidega lepinguid sõlmima. Käsundiandja kohustub maksma agendile selle eest tasu. Agent vahendab käsundiandja kaupade/teenuste müüki klientidele vastavalt käsundiandja juhistele ja heale tavale. Agent organiseerib iseseisvalt oma tegevust, arvestades sealjuures käsundiandja eesmärkide ja parima kasuga.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 80 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine