Lepingu sisu

Lepinguga tellib tellija projektijuhilt lepingus kirjeldatud projekti raames projektijuhtimisteenust. Projektijuht korraldab ja koordineerib projekti raames tehtavaid tegevusi. Tüüplepingut saab kasutada näiteks ehitusobjektil töö korraldamiseks või mõne muu mahuka projekti elluviimisel. Projektijuht teeb töid vastavalt tellija poolt antud juhistele ja nõudmistele.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka ikoonil "Kinnita". Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde") või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu koostamine