Juhatuse otsus

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Juhatuse otsuse näidis, mida saab kasutada nii osaühingu, aktsiaseltsi kui ka muu juriidilise isiku (nt mittetulundusühing) juhatuse otsuse vormistamisel. Näidis on kasutamiseks eelkõige olukorras, kus otsus vormistatakse ilma koosolekut kokkukutsumata ning selle poolt on kõik juhatuse liikmed. Juhatuse otsuses fikseeritakse juhatuse liikmete nimekiri, otsuste tegemise aeg ja otsuste sisu. Otsusele kirjutavad alla kõik juhatuse liikmed.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Juhatuse otsuse hinnaks on 30 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist otsuse ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis otsuse reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab otsust hiljem veel täiendada või muuta.

Juriidilise isiku nimi *
Koosoleku toimumise aeg *
Juhatuse liikmete nimekiri *
Päevakorras olevad küsimused *
Vastuvõetud otsused *
Otsus vormistatakse *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?