Kliendileping

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Kliendilepingu näidis on eelkõige mõeldud teenuseid või kaupu pakkuvatele ettevõtetele, kes soovivad osade klientidega täpsemalt kauba müügi/teenuse osutamise tingimusi reguleerida kehtestades hinna, kvaliteedi või koguse osas eritingimused. Lepinguga pannakse paika pooltevahelise suhtlemise kord (kontaktisikud, tellimuste esitamise kanal, tellimustele vastamise aeg jne) ja kirjeldatakse kõik eritingimused, mis tavatingimustest erinevad ja kliendile kehtivad.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 80 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Ettevõtja nimi, registrikood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Kliendi nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Ettevõtja poolt kliendile osutatava teenuse kirjeldus *
Ettevõtja kohustused kliendile teenuse osutamisel *
Kauba/teenuse hind ja maksmise tingimused *
Lepingu kehtivusaeg (tähtaeg või tähtajatu) *
Lepingu sõlmitakse elektrooniliselt või paberkandjal *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?