Konfidentsiaalsusleping

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Konfidentsiaalsusleping tagab, et lepingu pooled ei kasuta läbirääkimiste käigus teiselt poolelt saadud konfidentsiaalse iseloomuga teavet. Eelkõige on konfidentsiaalsuslepingust kasu ärisuhte või mõne konkreetse projekti alustamisel enne koostöölepingu sõlmimist, enne ettevõtte müüki jne. Tavapäraselt sisaldub konfidentsiaalsuskohustus lepingus eraldi punktina. Siiski tuleb ette juhtumeid, kus otstarbekam on sõlmida eraldi konfidentsiaalsusleping.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Konfidentsiaalse info avaldaja - nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Konfidentsiaalse info saaja - nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Projekti nimi/kirjeldus, mille läbiviimiseks pooled konfidentsiaalsuslepingu sõlmivad *
Leppetrahvi suurus konfidentsiaalsusnõude rikkumise korral *
Lepingu kehtivusaeg (tähtaeg või tähtajatu *
Lepingu sõlmitakse elektrooniliselt või paberkandjal *
Eesti- või inglise keeles *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?