Kütusekaardi kasutamise leping

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Leping, mis reguleerib tööandja ja töötaja vahelisi suhteid seoses tööandja kütusekaardi töötajale kasutada andmisega. Tööandja kehtestab töötajale kaardiga kütuse ostmiseks kalendrikuus kindla limiidi. Töötaja tasub tööandjale kuu jooksul kaardiga ostetud kütuse eest osas, mis ületab kokkulepitud kütuselimiiti ning muude kaardiga ostetud asjade eest, mille ostmine ei ole seotud töökohustuste täitmisega.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Tööandja nimi, registrikood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Töötaja (kütusekaardi kasutaja) - nimi, isikukood, aadress, e-post ja telefon *
Kütusekaardi andmed (kütusemüüja nimi ja kütusekaardi number) *
Kütuselimiit, mille tööandja töötajale kehtestab *
Lepingu kehtivusaeg (tähtaeg või tähtajatu) *
Lepingu sõlmitakse elektrooniliselt või paberkandjal *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?