Lepingu ülesütlemise avaldus

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Avalduse vorm, millega üks lepingu pool annab teisele poolele teada lepingu lõpetamisest. Teates tuleb täpselt viidata lepingu punktile, mis annab aluse lepingu ülesütlemiseks ning mis kuupäevast leping üles öeldakse. Kui leping öeldakse üles teise lepingupoole rikkumise tõttu (erakorraline ülesütlemine), tuleb viidata vastavale rikkumisele ning asjaolule, et rikkumist ei ole täiendavalt antud tähtaja jooksul heastatud.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu ülesütlemise avalduse hinnaks on 30 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist avalduse teksti ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis avalduse reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab avaldust hiljem veel täiendada või muuta.

Lepingu andmed, mida üles öeldakse (sõlmimise kuupäev, lepingu pooled, pealkiri, sisu lühikirjeldus) *
Pool, kes lepingu üles ütleb *
Lepingu ülesütlemise alus (viide lepingu punktile, mis annab õiguse lepingu ülesütlemiseks) *
Erakorralise ülesütlemise puhul põhjus, miks leping üles öeldakse *
Mis kuupäevast leping üles öeldakse *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?