Mobiiltelefoni kasutamise leping

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Lepingu alusel annab tööandja mobiiltelefoni ja GSM-kaardi oma töötaja kasutusse ning tasub töötaja poolt tööülesannete täitmiseks tehtud kõnede eest tööandja kehtestatud limiidi ulatuses. Töötaja tasub tööandjale telefoni kasutamisega seotud kulu, mis ületab töötajale tööülesannete täitmiseks kehtestatud kõneteenuse limiiti ning kulu, mis ei ole seotud tööülesannete täitmisega.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Ettevõtte nimi, registrikood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Isiku nimi, isikukood, aadress, e-post ja telefon *
Telefoni andmed (telefoni mark, mobiilsideoperaatori nimi ja telefoninumber) *
Kõneteenuse limiit, mille tööandja töötajale kehtestab *
Lepingu kehtivusaeg (tähtaeg või tähtajatu *
Lepingu sõlmitakse elektrooniliselt või paberkandjal *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?