Müügileping

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Lepingu alusel müüb müüja ostjale lepingus kirjeldatud kauba ja ostja tasub müüjale kokkulepitud hinna. Müüja annab kauba ostjale üle poolte vahel eelnevalt kokkulepitud ajal ja kohas, nt müüja asukohas. Kauba omandiõigus läheb müüjalt ostjale üle kauba üleandmisega. Ostja on enne kauba vastuvõtmist kohustatud kauba üle vaatama. Kui kaubal ilmnevad puudused, mis ei võimalda seda sihipäraselt kasutada või kaup erineb oluliselt lepinguga kokkulepitust, võib ostja keelduda kauba vastuvõtmisest.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Müüja nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Ostja nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Kauba kirjeldus, mida müüakse *
Kauba üleandmise aeg ja koht *
Kauba hind koos käibemaksuga *
Kauba eest tasumise tingimused (tasumine ühes või mitmes osas, mis ajaks jne) *
Müügigarantii pikkus *
Lepingu sõlmitakse elektrooniliselt või paberkandjal *
Eesti- või inglise keeles *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?