Nõukogu otsus

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Nõukogu otsuse näidis, mida saab kasutada nii osaühingu kui aktsiaseltsi nõukogu otsuse vormistamisel. Näidis on kasutamiseks eelkõige olukorras, kus otsus vormistatakse ilma koosolekut kokkukutsumata. Sellega peavad nõus olema kõik nõukogu liikmed. Kui kõik nõukogu liikmed otsusega nõustuvad ja selle allkirjastavad, võib otsuse vormistada ka etteteatamiseta ja hääletusprotokollita. Otsusesse tuleb märkida nõukogu liikmete nimed ja otsuse tegemise aeg.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Nõukogu otsuse hinnaks on 30 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist otsuse ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis otsuse reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab otsust hiljem veel täiendada või muuta.

Juriidilise isiku nimi *
Koosoleku toimumise aeg *
Osalenud nõukogu liikmete nimekiri *
Päevakorras olevad küsimused *
Vastuvõetud otsused ja häälte jagunemine iga otsuse kohta *
Otsus vormistatakse *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?