Osanike otsus

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Teatud juhtudel võib osanike koosolekul vastuvõetud otsused vormistada protokolli asemel kirjaliku otsusega. Kui ühingul on üks osanik või kui lisaks temale on omanikuks vaid ühing ise, võib otsuseid vastu võtta ilma üldkoosolekut kokku kutsumata. Sellisel juhul vormistatakse osanike otsus. Otsuse võib vormistada ka juhul, kui osanikke on rohkem ning nad kõik otsusega nõustuvad ja selle allkirjastavad.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Osanike otsuse hinnaks on 30 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist otsuse ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis otsuse reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab otsust hiljem veel täiendada või muuta.

Juriidilise isiku nimi *
Osanike nimekiri *
Otsuse vastuvõtmise ja jõustumise aeg *
Nimekiri koosolekul osalevatest osanikest *
Päevakorras olevad küsimused *
Vastuvõetud otsused *
Otsus vormistatakse *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?