Tööandja sõiduki kasutamise leping

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Leping, mille alusel annab tööandja endale kuuluva sõiduki töötaja kasutusse. Tööandja kannab kõik sõiduki ülalpidamiskulud. Töötaja hüvitab sõidukiga isiklike sõitude tegemisel tööandjale sõiduki isiklikeks sõitudeks kasutamise maksumuse ja kulud vastavalt kehtivale sõiduki isiklikuks sõiduks kasutamise hinnale. Lisaks hüvitab töötaja kõik kahjud ja kulutused, mis on tööandjale tekkinud töötaja poolt sõidukiga liikluseeskirjade rikkumise tagajärjel (sh parkimis- ja liiklustrahvid).

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 60 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Tööandja nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Sõiduki kasutaja nimi, isikukood, aadress, e-post ja telefon *
Kasutatava sõiduauto mark ja registrimärk *
Lepingu kehtivusaeg (tähtaeg või tähtajatu) *
Lepingu sõlmitakse elektrooniliselt või paberkandjal *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?