Turundusteenuse osutamise leping

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Leping, mis reguleerib täpsemalt turundusteenuse osutamist vastavalt tellija poolt esitatavatele lähteülesannetele. Konkreetse töö teostamise tingimused (lähteülesanne, ajagraafik, hind, kui see erineb lepingus toodud tunnihinnast jne) lepitakse poolte vahel eraldi kokku. Lepingu maksumus sisaldab ka tasu autori varaliste õiguste ülemineku ja isiklike õiguse osas ainulitsentsi andmise eest. Töövõtja tagab, et töö teostamisel ja korraldamisel kasutatakse vajaliku kvalifikatsiooniga tööjõudu.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Lepingu hinnaks on 80 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist lepingu ning edastab selle Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis lepingu reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab lepingut hiljem veel täiendada või muuta.

Tellija nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Töövõtja nimi, registri-/ isikukood, aadress, lepingu allkirjastaja, kontaktisik, e-post ja telefon *
Lepingu alusel osutatava teenuse kirjeldus *
Lepingu kehtivusaeg *
Töö eest makstav tasu ja maksmise tingimused *
Lepingu sõlmitakse elektrooniliselt või paberkandjal *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?