Veebipoe kasutustingimused

1. Vali välja leping

Vali välja leping või dokument

2. Sisesta andmed

Täida vajalikud väljad

3. Edasta leping ja maksa

Maksta saad nii arve-, kui pangalingiga

Lepingu sisu

Veebipoe kasutustingimused reguleerivad kaupmehe veebilehel tegutseva internetipoe kasutamist ja selle kaudu pakutava kauba müügi tingimusi. Tingimustes kirjeldatakse kes võib olla kliendiks, kuidas toimub kauba ostmine ja selle toimetamine kliendile, samuti tellimuse tühistamise ja kauba tagastamise tingimused. Lisaks on tingimustega reguleeritud isikuandmete töötlemise eesmärk ja kord.

Küsimustiku täitmine

Täida küsimustikus ära vähemalt kõik tärniga tähistatud väljad ja klikka nupul “Kinnita ja telli”. Seejärel sisesta enda kontaktandmed, tutvu kasutustingimustega ning vali makseviis. Pärast tasumist (pangalingiga tasumisel klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”) või arve saatmiseks vajalike väljade sisestamist ja kinnitamist saadetakse täidetud küsimustik meie juristile.

Leping 1 tööpäevaga

Kasutustingimuste koostamise hinnaks on 80 eurot. Küsimustiku alusel koostab jurist tingimused ning edastab need Word-formaadis Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Saadame valmis tingimused reeglina 1 tööpäeva jooksul küsimustiku täitmisest ja meile saatmisest. Soovi korral saab tingimusi hiljem veel täiendada või muuta.

Veebipoe omaniku nimi, äriregistri kood *
Kuidas toimub ostu vormistamine *
Millised on ostu eest tasumise võimalused *
Millised on kauba kliendile kohaletoimetamise viisid *
Muud tingimused

Vajad erilahendust või konsultatsiooni?